45 000 - 38 000 Kč

Specialista keramické výroby

Bechyně
Plný úvazek
Neurčeno
Přidejte se k našemu týmu a staňte se součástí tradiční české keramické výroby!

POPIS POZICE
  • obsluha strojů a zařízení v keramické výrobě
  • základní manuální práce při zpracování keramiky (lití, tvarování, glazování)
  • kontrola kvality hotových výrobků
  • podílení se na finálních úpravách keramických produktů

PROFIL KANDIDÁTA
  • manuální zručnost a pečlivost
  • spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

NABÍZÍME
  • stabilní práci v české firmě s dlouholetou tradicí
  • přátelský kolektiv a férový přístup
  • nástupní mzda až 190 Kč/hod (navýšení dle výkonu a zkušeností)
  • příspěvek na stravování
  • měsíční odměny až 8 000 Kč
  • týden dovolené navíc

Zaujala vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis přes odpovědní tlačítko.
Budeme se těšit!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Aneta Jirmanová
Zavolat