Předák dílny | nadstandardní mzda + odměny

Jeseník
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme technicky zdatného pracovníka se zkušeností s řízením pracovního týmu - ideálně ve výrobě či montáži. Nabízíme dobře zaplacenou vedoucí pozici na dílně, benefity a samozřejmě možnost postupného kariérního růstu na vyšší pozice. Pošlete nám životopis.

POPIS POZICE
  • Povedete pracovní tým na dílně
  • Rozdáváte úkoly, kontrolujete plnění
  • Reportujete vedoucímu výroby

PROFIL KANDIDÁTA
  • Technické vzdělání nebo zkušenosti ve výrobě
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Čtení výkresů

NABÍZÍME
  • Nadstandardní mzda
  • Prémie
  • Závodní jídelna
  • Flexibilní pracovní doba
  • Podpora vedení a dobrá atmosféra
  • Možnost kariérně postupovat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Žůrková
Zavolat