Stavbyvedoucí / Manažer týmu (stavebnictví), Olomouc

Olomouc
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáte novou pracovní výzvu, máte zkušenost s vedením týmu pracovníků, máte praxi z oblasti stavebnictví - platnou autorizaci ČKAIT, případně možnost si tuto autorizaci udělat, domluvíte se anglicky a je pro Vás v pořádku lokalita Olomouc?
Čtěte dále.

POPIS POZICE
Zodpovědnost či náplň práce na této pracovní pozici je poměrně široká. Vaším úkolem bude poskládat si tým servisních techniků, které budete řídit "na dálku", budete zodpovídat za kvalifikaci pracovníků a také rozložení jejich práce - servisní práce na větrných turbínách (jejich řídících jednotkách), tyto servisní práce jsou situovány také do zahraničí. V rámci projektů, tak se nejedná o výstavbu projektu od 0, ale o uvedení do provozu, případně následné servisní práce.

PROFIL KANDIDÁTA
  • praxe ze stavebnictví či civil engineeringu
  • osvědčení ČKAIT, či možnost si tuto autorizaci udělat
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenost s vedením týmu lidí
  • výhodou je praxe z oblasti wind industry, ale není podmínkou

NABÍZÍME
  • velmi zajímavá nástupní mzda
  • nárok na cestovné, diety
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní pojištění
  • nadstandardní oblečení pracovní
  • roční bonus

Dejte „odpovědět“ přiložte životopis a zašlete mi svou reakci. Nebo mne kontaktujte telefonicky na +420 773 769 219 a domluvíme se na dalším postupu.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Daniela Beránková
Zavolat