Mechanik údržby strojů a zařízení

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáte smysluplnou práci v oblasti mechanické údržby strojů a zařízení? Zajímáte se o práci s nejnovějšími technologiemi a máte chuť se vzdělávat, rozšiřovat své znalosti v oblasti mechanické údržby strojů a zařízení ? Jste manuálně zrušní a směnný provoz pro Vás není překážkou? Pak čtěte určitě dále! Nabízíme stabilní zaměstnání v lokalitě Praha 9, kam se dobře dostanete jak MHD, tak autem (parkování je u společnosti). Příležitost pracovat ve stabilním a přátelském kolektivu, na který se můžete obrátit. Máte možnost si zvýšit kvalifikaci, zúčastnit se rozvojových vzdělávacích programů.
Nemine Vás atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů, ze kterých si určitě každý vybere: věrnostní odměny za odpracovaná léta ve společnosti, odměny při odchodu do důchodu, možnost jazykového vzdělávání, různé slevové programy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy, příspěvek na stravování ve vlastní jídelně v areálu společnosti s nabídkou 3 hlavních jídel, polévky, saláty, dezerty, příspěvek na dopravu, ubytovnu, Kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1 000 Kč, Plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů, nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech.

POPIS POZICE
  • Servis, údržba a opravy strojních zařízení - obráběcích strojů, hydraulických a pneumatických systémů
  • Provádění pravidelných preventivních kontrol strojů
  • Vedení dokumentace
  • Výhodou znalost řídících systémů CNC strojů – Siemens a Heidenhain.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Elektrotechnické vzdělání výhodou
  • Manuální zručnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu.
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Smysl pro detail
  • Mít zájem o vzdělávání - rozšiřovat své zkušenosti i na další výrobní činnosti
  • Připravenost pracovat ve směnném provozu (třísměnný nebo nepřetržitý provoz)

NABÍZÍME
  • Zajímavou pracovní příležitost na plný úvazek v dobře dostupné lokalitě Praha 9 MHD, parkování přímo u společnosti
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost uplatnit své dosavadní profesní zkušenosti a znalosti
  • Komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy
  • Příspěvek na stravování ve vlastní jídelně v areálu společnosti s nabídkou 3 hlavních jídel, polévky, saláty, dezerty
  • Příspěvek na dopravu, ubytovnu
  • Kafeterii – systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1 000 Kč
  • Plně hrazenou multi-sport kartu z benefitních bodů
  • Nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
  • Kolektiv, který drží při sobě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jana Káninská
Zavolat