33 000 - 28 000 Kč

Odborný prodejce elektromateriálu_Děčín_až 33.000 Kč/měsíc

Děčín
Plný úvazek
Neurčeno
Jsi přirozený obchodník a umíš si vydělat pěkné peníze na provizích?
Jsi komunikativní a nebojíš se nových výzev?
Pojď pracovat k nám do Děčína.. Hledáme šikovného odborného prodejce elektrometirálu.
Nástup IHNED.

POPIS POZICE
• Prodej elektroinstalačního materiálu
• Telefonická komunikace se zákazníky stávajícími i oslovování nových
• Obchodní činnost (nabízení produktů zákaznímům, vytváření cenových nabídek), práce ve skladu

PROFIL KANDIDÁTA
- SOU/SŠ elektrotechnického směru
- vhodné i pro absolventy
- praxe na obchodní pozici výhodou
- práce na PC (MS Office)
- komunikatovnost, samostatnost
- ŘP B - aktivní řidič

NABÍZÍME
- základní mzda 28.000 - 33.000 Kč/měsíc - dle zkušeností kandidáta
- provize z prodeje
- práce pouze na ranní směnu (7:00 - 16:00 hod)
- vstupní proškolení zaměstnance
- stravenkový paušál a jiné benefity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Pavla Schedelbauerová
Zavolat