22 000 Kč

TECHNIK / TECHNIČKA KVALITY

Meziměstí
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
2.9.2024 (volné od)
Společnost PROMA REHA, s.r.o., člen skupiny VCL Group, český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí posilu do svého týmu - zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK KVALITY. Jeho/jejím hlavním úkolem bude zajištění kontroly kvality vyráběných produktů.

Pracovní poměr na dobu určitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Hrubá měsíční mzda 22.000 Kč dle praxe a zkušeností.

Náplň práce: kontrola kvality vyráběných produktů na určených výrobních odděleních; vstupní, výstupní a mezioperační kontrola; uvolňování výrobků pro další výrobní operace; navrhování nápravných a preventivních opatření ke zlepšování kvality; práce s měřidly.

Požadavky: ÚSO/SŠ strojního/technického směru; praxe na obdobné pozici min. 2 roky; znalost práce se základními měřidly; znalost čtení technické dokumentace; znalost práce na PC; spolehlivost a samostatnost; parťák do týmu; výhodou znalost informačního systému Helios Orange.

Zaměstnavatel nabízí: 25 dní dovolené; po zapracování příspěvek na stravování; finanční ohodnocení závislé na výsledcích a plnění cílů.

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: hr@promareha.cz, tel.č. 775 776 094.

Kontaktní osoba

Květa Šélleiová