25 800 - 36 000 Kč

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/PEČOVATELKA

Frýdlant nad Ostravicí
Plný úvazek
Základní
1.9.2024 (volné od)
C04 z:14/8/2024
Rámcová náplň práce:
- poskytování komplexní přímé obslužné péče
- posilování životní aktivizace klientů, uspokojování jejich psychosociálních potřeb.
Požadujeme:
- kladný vztah k lidem
- schopnost pracovat v týmu
- předložení výpisu z RT, zdravotní předpoklady pro výkon dané práce
- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou (možno si dodělat i při zaměstnání - podmínka do 12 měsíců od nástupu).
Rámcová náplň práce: poskytování komplexní přímé obslužné péče, posilování životní aktivizace klientů, uspokojování jejich psychosociálních potřeb.
Nabízíme:
- rizikový příplatek, letní a vánoční odměny, osobní ohodnocení, zvýhodněné stravování, pitný režim, vitamínový balíček 1x ročně, dodatková dovolená.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba

Nikol Malinová