45 000 - 40 000 Kč

Vedoucí skladu - bez cizích jazyků

Žamberk
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Pokud máte zkušenosti s logistickými procesy ve výrobní sféře, praxi ve vedení lidí a hledáte práci v 1 směnném provozu, pak my hledáme právě Vás!
Na této pozici skvěle uplatníte své předchozí zkušenosti a zároveň budete mít i možnost profesně růst a aktivně se podílet na rozvoji firmy. Takže pokud Vás baví nejen řídit skladovací procesy, ale máte i schopnost vidět souvislosti a vymýšlet zlepšování a zjednodušování celého fungování skladu, pak jste ideálním uchazečem!
Náplň práce:
  • řízení celého skladu vč. vedení lidí
  • optimalizace procesů
  • rozdělování práce na příjmu i expedici
  • zodpovědnost za efektivitu skladování
  • práce s interním systémem
  • zodpovědnost za správnost vedení evidence vč. inventur
  • komunikace s ostatními kolegy napříč firmou

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti se skladováním ve výrobní sféře
  • praxe ve vedení lidí
  • práce na PC a řp. B
  • vůdčí schopnosti a smysl pro detail
  • nadšení pro logistiku a pečlivost

NABÍZÍME
  • stabilní práci v 1 směnném režimu
  • odměny ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • hrazené stravování
  • příspěvek na penzijko
  • rozvoj zkušeností a dovedností
  • rodinnou atmosféru

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbora Sýkorová
Zavolat