Obchodní manažer pro export - strojírenství

Brno
Plný úvazek
Neurčeno
S odchodem našeho kolegy z obchodního oddělení se brzy uvolní pozice Sales Managera pro export. Mým úkolem bude najít někoho, kdo se domluví anglicky nebo německy a má zkušenosti v oblasti strojírenství.
Naše společnost je dodavatelem náročně vyrobitelných kovo-dílů vyráběných na zakázku pomocí našch moderních obráběcích strojů. Naše výrobky putují do známých světových firem.

POPIS POZICE
Budete služebně cestovat po Evropě (Česko, Rakousko, Německo) za našimi stávajícími i novými klienty. Na začátku vám bude svěřeno portfolio našich zákazníků, po zaučení vás zapojíme i do akvizice.
K práci patří i
  • key account management - jsme denně v kontaktu s klienty, často u nás uslyšíte angličtinu nebo němčinu
  • konzultace proveditelnosti s kolegy z výroby - často jsme v kontaktu s kolegy napříč firmou
  • administrativa

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vzdělání nebo jiné znalosti / zkušenosti z oblasti strojírenství
  • Domluvíte se plynuje anglicky nebo německy - je to důležité kvůli jednáním
  • Máte řidičský průkaz (skupiny B) a jste zvyklý / ochotný za klienty cestovat

NABÍZÍME
  • Měsíční a roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební vozidlo i k soukromým účelům
  • Příspěvek na obědy
  • Cafeterie Benefity

Jestli vás pozice zaujala, pošlete životopis na [email protected], nebo klikněte na “odpovědět“ a já se vám ozvu. Těším se na vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Kateřina Procházková
Zavolat