Vedoucí zahradník

Kutná Hora
Plný úvazek
Neurčeno
Jste vyučený zahradník, máte praxi v oboru a dokážete pracovat samostatně, ale i rozdělovat úkoly ostatním?
Do lokality nedaleko Kutné Hory hledáme šikovného vedoucího zahradníka s nástupem od ledna 2025.

POPIS POZICE
  • Zakládání a údržba venkovní zeleně (travnaté plochy, květinové záhony, květinová a užitková zahrada).
  • Organizace venkovních prací.
  • Ošetřování travnatých ploch a rostlin.
  • Provádění prací při zimní a letní údržbě zeleně, odborná péče o zeleň.
  • Pěstování okrasných květin a dřevin.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vzdělání ideálně v oboru okrasného zahradnictví, sadovnictví nebo školkařství či arboristiky.
  • Základní znalosti v sortimentu okrasných rostlin.
  • Zkušenost s vedením alespoň malého týmu.
  • Zodpovědnost, samostatnost a manuální zručnost.
  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME
  • Krásné pracovní prostředí.
  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Stravenky, prémie a pravidelný roční bonus.

Udělejte změnu už dnes!
Odpovězte nám jednoduše pomocí odpovědního tlačítka.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Veronika Enochová
Zavolat