50 000 Kč

Obchodní ředitel/ka

Řevničov
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.9.2024 (volné od)
Společnost zaměřená na prototypování pro automotive a další oblasti průmyslu a služeb hledá zkušeného kolegu/kolegyni, jehož úkolem bude dále rozvíjet naše obchodní aktivity a dosahovat ambiciózních cílů. Využíváme nejmodernější metody 3D tisku (SLS Rapid Prototyping), jakož i standardní technologie obrábění a tváření.
Náplň práce:
- Zodpovědnost za plnění obchodních plánů.
- Strategické plánování a realizace obchodní strategie společnosti.
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a udržování vztahů s klíčovými zákazníky.
- Analýza trhu, monitorování konkurence a identifikace nových trendů.
- Spolupráce s ostatními odděleními společnosti pro zajištění efektivního fungování obchodu.
Požadujeme:
- Prokazatelnou zkušenost na obdobné pozici (min. 5 let).
- Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti.
- Silnou orientace na výsledky a prokazatelné úspěchy v obchodní činnosti.
- Schopnost strategicky myslet a efektivně vést tým.
- Znalost anglického jazyka (další jazyky výhodou).
- Ochotu cestovat v rámci obchodních aktivit.
Nabízíme:
- Atraktivní platové ohodnocení a bonusový systém vázaný na výsledky.
- Možnost profesního růstu v rámci společnosti.
- Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova.
- Přátelský a podporující tým.
Svůj životopis a motivační dopis zašlete na: janav@zoomport.eu.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně (po dohodě) nebo e-mailem janav@zoomport.eu

Kontaktní osoba

Jana Vurbsová