45 000 - 40 000 Kč

Mistr - denní směna a služební automobil!

Pardubice
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Máte zkušenosti s vedením lidí? Baví Vás organizovat svěřené úkoly, hledáte práci v terénu a dokážete si poradit i s běžnou administrativou? Pro společnost, která se zabývá pracemi na silnicích a dálnicích (údržba, montáže svodidel, dopravní značení apod.), hledám kolegu na pozici Mistra/Stavbyvedoucího!
Pozice je vhodná jak pro uchazeče ze stavebního oboru, tak i třeba pro mistry z výrobní sféry nebo služeb, kteří už nechtějí být zavření ve dne v noci ve výrobních halách.
Náplň práce:
  • vedení pracovních skupin (10 - 30 lidí)
  • plánování a rozdělování zakázek
  • návrhy a kontrola pracovních postupů
  • zajištění materiálu a strojového vybavení
  • dohled nad BOZP
  • vedení deníku, podkladů k fakturaci a další administrativa

PROFIL KANDIDÁTA
  • SOU/SŠ vzdělání
  • řp. B
  • zkušenosti s vedením lidí
  • selský rozum a dobré organizační schopnosti
  • práce na PC - uživatelsky
  • důslednost a spolehlivost

NABÍZÍME
  • stabilní a pestrou práci
  • fixní i bonusovou složku mzdy
  • kvartální odměny
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • stravenky
  • 1 směnný režim (6 - 14:30)
  • mobil, notebook

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbora Sýkorová
Zavolat