40 000 - 60 000 Kč

STAVBYVEDOUCÍ - VODOHOSPODÁŘSKÉ STAVBY

Opava
Plný úvazek
Vyšší odborné
1.1.2025 (volné od)
*KO: Weissová Jana, tel. 553 622 810. Životopis prosím zašlete na email: weissova@pohl.cz. Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Specializace - vodohospodářské stavby - úpravy toků, poldry.
Požadujeme:
VŠ vzdělání stavebního směru, znalost práce s MS Office, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost. Výhodou je autorizace v oboru.

Náplň práce:
Vedení stavby a týmu, vytváření harmonogramu stavby a zodpovědnost za jeho plnění, komunikace s přípravářem stavby, podílení se na výběru subdodavatelů a jejich koordinace. Řízení BOZP na stavbě, jednání s úřady a investory. Kontrola kvality a množství provedených dodávek a prací.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního volna, příspěvek na stravování a volnočasové aktivity, mobil, PC, služební auta, podporu v dalším vzdělávání, možnost seberealizace a osobního růstu, pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli, odměny za odpracované roky, levnější volání pro Vás i členy Vaší rodiny, finanční odměna za doporučení nového zaměstnance.

Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod.

Kontaktní osoba

Jana Weissová