30 000 Kč

Obchodní zástupce, poradce

Žamberk
Plný úvazek, Brigáda
Středoškolské s maturitou
12.8.2024 (volné od)
Náplň práce
- Řízení podpory, nákupu a prodeje přípravků na ochranu rostlin, hnojiv, stimulátorů, podpůrných a biologických přípravků
- Komplexní servis pro zákazníky a zajištění nových potencionálních partnerů, komunikace s dodavateli
- Získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech
- Tvorba reklamních materiálů, propagace sortimentu v tomto segmentu, provádění polních pokusů a dalších aktivit za účelem zvýšení prodeje
- Úzká spolupráce s oddělením logistiky a dalšími prodejci

Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu určitou na 1 rok (3 měsíce zkušební doba) s následným prodloužením
Nástup: ihned nebo dle dohody
Hrubá měsíční mzda: fixní mzda cca 30 000kč + prémie dle výsledků

Požadujeme
- VŠ/SŠ/SO vzdělání zemědělského směru, znalost agronomie a ochrany rostlin výhodou
- Časovou flexibilitu, samostatnost, obchodní schopnosti a profesionální vystupování
- Uživatelské ovládání PC a MS Office, schopnost tvořit vlastní prezentace
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
- Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti s tradicí
- Odpovídající platové podmínky
- Mobilní telefon a notebook, výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé a rodinné využití
- Služební vůz i k soukromým účelům
- Příspěvek na stravování, možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění

Tato pracovní pozice vyžaduje samostatnost, obchodní talent a zkušenosti. Uvítáme však i absolventy po škole, kde tyto zkušenosti můžete získat svoji vlastní aktivitou a myšlením. V tom Vás samozřejmě maximálně podpoříme.

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na [email protected].
Do předmětu zprávy uveďte text "Obchodní zástupce". Případný tel. kontakt: 734 578 765.

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Pavliš