Předejte své zkušenosti nové generaci jako Školitel svařování!

Liberec
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme vášnivého odborníka na svařování, který by své zkušenosti rád předal nové generaci svářečů.
Nebaví Vás už prostředí velké a hlučné fabriky? Pak je tato příležitost přesně pro Vás. Budete dohlížet na účastníky kurzu a předávat jim své cenné know-how. Jdete do toho?
Čeká Vás práce ve fajn kolektivu s možností výkonu práce buď v Liberci, nebo v Jablonci nad Nisou.

POPIS POZICE
  • Vedení praktické výuky svařování – od demonstrace technik až po individuální asistenci
  • Důkladná kontrola a hodnocení svárů, zajištění vysokých standardů kvality
  • Metodické vedení a koučování účastníků kurzu – pomozte jim zdokonalit jejich dovednosti
  • Příprava a správa materiálů potřebných pro svařování
  • Údržba a kontrola svářečského vybavení a příslušenství
  • Aktivní komunikace s účastníky kurzů (firemní zaměstnanci, soukromníci, rekvalifikanti)

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vzdělání technického směru (SOU/SŠ)
  • Praktické zkušenosti se svařováním – min. MAG a TIG (znalost svařování obalenou elektrodou je výhodou)
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti - chuť
  • Samostatnost, spolehlivost a trpělivost
  • Manuální zručnost a preciznost
  • Ochota se neustále vzdělávat a rozvíjet
  • Řidičský průkaz sk. B je nutností

NABÍZÍME
  • Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s neformální a přátelskou atmosférou
  • Kariérní růst a možnost profesního rozvoje
  • Finanční podporu na stravování a vitamínové balíčky
  • Teambuildingové akce a možnost sick days
  • Příspěvek na penzijní spoření a další zaměstnanecké benefity
  • Přístup k firemní knihovně plné odborné literatury

Pokud vás tato výzva zaujala a chcete se stát součástí týmu, který tvoří budoucnost svařovacího průmyslu, zašlete mi svůj životopis. Těším se na vaši odpověď!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Veronika Davidová
Zavolat