28 000 - 29 000 Kč

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Třinec
Plný úvazek
Základní
4.9.2024 (volné od)
TŘ z:15/7/2024 a:4/9/2024
Náplň práce:
- práce v terénu v domácnostech klientů v rámci města Třinec, obcí Nýdek, Vendryně, Bystřice, Střítež, Smilovice, Řeka
- pomoc při zajištění chodu domácnosti
- pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu
- pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu
- poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy
- zprostředkování kontaktu se spol. prostředím
- řízení a péče o služební automobil
- základní administrativa střediska a uživatele
- funkce klíčového pracovníka - s tím spojené pravidelné zpracovávaní "Individuálního plánu péče".
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zákona 108/2006 Sb.
- předložení výpisu z RT
- způsobilost k právním úkonům
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič, používá služební automobil)
- očkování proti hepatitidě B
- schopnost zvládat vyšší míru stresu a psychické zátěže, schopnost řešit složité situace a odolnost vůči častým změnám (vyplývá z terénní služby)
- dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatii, příjemné vystupování
- základní znalost práce na PC (email, MS Word, MS Excel).
Nabízíme:
- 7 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, supervizní podporu.
Kontakt emailem.

Kontaktní osoba

Bc. Kristýna Olszarová