24 100 - 31 000 Kč

Veterární technik/čka

Mělník
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.11.2024 (volné od)
Kontakt: telefonicky 724 813 769 po-pá 7:00-15:30, životopisy zasílejte e-mailem [email protected]

Požadujeme:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou, veterinární obor výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup
- emoční neutralita
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
Náplň práce:
- odborná veterinárně-technická činnost
- prohlídka masa na jatkách pod dohledem úředního veterinárního lékaře
- odběr vzorků k laboratornímu vyšetření
- vedení příslušných záznamů a dokumentace
- kontrola dodržování hygienických podmínek
- služební doba: 7:00 - 15:30
Nabízíme:
- možnost získat praktické zkušenosti ve státním sektoru pod vedením zkušených kolegů
- finanční ohodnocení podle tabulek platů státních zaměstnanců dle délky odborné praxe
- k platu osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
- 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, až 5 dnů studijního volna aj.
- příspěvek z FKSP na penzijní připojištění
- rekreační zařízení SVS
- vzdělávací program pro nové zaměstnance

Kontaktní osoba

Bc. Miroslava Šterberová