32 000 - 30 000 Kč

Skladník/manipulant_Štětí_32.000 Kč/měsíc

Štětí
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme šikovné skladníky/skladnice do Štětí.
Nástup ihned.

POPIS POZICE
- operátor skladu, naskladňování a vyskladňování pomocí VZV
- řízení VZV

PROFIL KANDIDÁTA
- SOU /ZŠ vzdělání
- zkušenosti s řízením VZV min. 2 roky
- práce na 12ti hodinové směny
- průkaz na VZV není podmínkou

NABÍZÍME
- mzda 30.000 - 32.000 Kč/měsíc + příplatky za směnný provoz
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- další benefity jako stravenky, náborový příspěvek, flexipassy
- příjemné pracovní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Pavla Schedelbauerová
Zavolat