Technik 3D měření | Jablonec

Jablonec nad Nisou
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
  • Měření dílů pro výrobu, technickou kontrolu, vývoj a oddělení zákaznických reklamací
  • Vytváření měřicích návodů
  • Vypracování záznamů z měření
  • Údržba měřicí techniky na KMS
  • Tvorba CNC programů pro měřicí stroje
  • Obsluha CNC měřicích strojů

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vzdělání technického směru - minimálně SŠ
  • Praxe ve strojírenství alespoň 2 roky
  • Znalost práce s počítačem, MS Office
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Technické myšlení
  • Zkušenosti s 3D měřením (3D Wenzel výhodou)
  • Ochota pracovat ve dvousměnném režimu

NABÍZÍME
  • Práci v rychle se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností a odpovídající finanční ohodnocení s opravdu bohatým balíčkem benefitů!
  • Odměna při splnění ročních výkonnostních cílů
  • Příspěvek na stravování
  • 3 sick days
  • 25 dnů dovolené
  • MultiSport karta
  • Možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Výhodné nabídky elektřiny a plynu
  • Odměna za doporučení zákazníka
  • Káva na pracovišti
  • Uvítací balíček pro nové zaměstnance
  • Dárek při významných životních událostech
  • Nabídka firemních akcí
  • Zvýhodněné služby našeho mobilního operátora
  • Permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů

Pokud vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete mi svůj životopis prostřednictvím našeho online formuláře nebo na emailovou adresu veronika.davidova@manpower.cz. Těším se na vaši odpověď!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Veronika Davidová
Zavolat