90 000 - 65 000 Kč

Zkušený vedoucí logistiky - obalový materiál | s řadou pěkných benefitů

Nymburk
Plný úvazek
Neurčeno
Právě hledáme zkušeného vedoucího logistiky se zaměřením na obalový materiál, který doplní a povede menší tým přátelských kolegů, přispěje k rozvoji a zlepšení stávajících procesů a bude se moci aktivně podílet na vývoji a realizaci nových projektů za oblast balení.
Pokud již máte v tomto oboru zkušenosti, které chce dále rozvíjet, neváhejte mi zaslat životopis!

POPIS POZICE
  • vedení týmu 6 kolegů
  • aktivní spolupráce s dalšími vedoucími z oddělení dispozic, plánování a výroby
  • navrhování jednotlivých druhů balení, vytváření, aktualizace balících předpisů, norem za oblast balení a zadávání do systému SAP
  • průběžné sledování stavu jednotlivých výrobků napříč výrobou
  • spolupráce při tvorbě logistických konceptů za oblast balení - provádění nápočtů a kalkulací obalových kont
  • zodpovědnost za validaci balících předpisů v zákaznických systémech a za evidenci obalových kont
  • spolupráce při opravách a optimalizacích obalů - vedení evidence oprav
  • organizování a provádění inventur obalů

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušenosti z obdobné pozice či logistiky včetně znalostí v oblasti obalů
  • znalost logistických procesů
  • aktivní znalost anglického/ německého jazyka
  • zkušenosti se systémem SAP
  • zkušenosti s vedením podřízených pracovníků

NABÍZÍME
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce pro zaměstnance
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • cafetrie systém
  • flexibilní pracovní doba
  • motivační finanční ohodnocení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lucie Luštinová
Zavolat