Elektroinženýr

Ostrava
Plný úvazek
Neurčeno
Chceš pracovat na zajímavých projektech v oblasti elektrotechniky? Hledáte firmu, kde se budete moci rozvíjet a komunikovat v angličtině?
Příležitost dáváme kandidátům jak zkušeným, tak i absolventům, kteří se chtějí vzdělávat při účasti na mezinárodních projektech.

POPIS POZICE
  • Budete zodpovídat za zadané části projektu dle Vašich zkušeností
  • Příprava elektrotechnické dokumentace
  • Návrhy elektroinstalace
  • Komunikace napříč firmou
  • Autorský dozor
  • Uvádění zařízení do provozu

PROFIL KANDIDÁTA
  • Ideálně VŠ vzdělání, elektrotechnického směru
  • Komunikativní angličtina
  • Týmové jednání, logické myšlení
  • Ochota se účastnit zahraničních projektů

NABÍZÍME
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Každoroční revize mezd
  • Roční finanční bonus
  • Možnost práce z domova
  • MultiSport karta
  • Možnost se vzdělávat – interní/externí odborné kurzy, jazykové kurzy a konference
  • Finanční příspěvek na stravu přímo do mzdy
  • Příspěvek na penzijní připojištění (2–3 % z měsíční mzdy navíc)
  • Možnost kariérního růstu v ČR i po celém světě
  • Kancelář s dobrou dopravní dostupností
  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu
  • Asistenční linka – odborné psychologické poradenství
  • Volno navíc při mimořádných životních událostech a podpora nastávajících rodičů
  • Firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)
  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely i pro rodinu a přátele
  • Slevy u našich partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava atd.)

Pokud máte o pozici zájem neváhejte a zašlete Váš životopis.
Můžete ho zaslat i v případě, že tato pozice není přímo pro Vás, ale máte zájem o nabídky pozic z oblasti elektrotechniky.
Budu se těšit na Vaše reakce.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Markéta Suderová
Zavolat