Skladník v Brně s ubytováním | Extra dovolená navíc

Brno
Plný úvazek
Neurčeno
Firma zabývající se výrobou, montáží a distribucí telekomunikačních zařízení hledá do svého týmu skladníka pro manipulaci se zbožím!

POPIS POZICE
  • Manipulace s materiálem včetně příjmu a expedice
  • Doplňování zásob a odvážení materiálu
  • Zajištění nakládání a vykládání nákladních vozů
  • Práce ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)

PROFIL KANDIDÁTA
  • Spolehlivost
  • Dochvilnost
  • Praxe s VZV výhodou
  • Zkušenosti nejsou nutné

NABÍZÍME
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Pravidelná výplata každý měsíc
  • Týden dovolené navíc
  • Až 2000Kč bonus k výplatě dle výkonu
  • Čtvrtletní bonusu ke mzdě
  • Práce v moderním prostředí
  • Možnost navýšení mzdy již ve zkušební době
  • A další

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Danylo Safiulin
Zavolat