PLC programátor - poznejte svět

Žďár nad Sázavou
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
  • oživovat software PLC/HDMI/SCADA technologických celků, výrobních strojů nejčastěji v prostředí Siemens
  • podílet se také na vývoji
  • pomáhat vyvíjet software pro nadnárodní známé společnosti v různých typech průmyslu

PROFIL KANDIDÁTA
  • elektrotechnické vzdělání
  • ochotu cestovat (50 % práce je v terénu, i v zahraničí (maximálně ale 3 týdny v kuse)
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • vyhlášku 50 §6
  • schopnost domluvit se anglicky

NABÍZÍME
  • zkrácená pracovní doba 7,5h
  • možnost poznat svět a zázemí zvučných firem
  • bonusy ke mzdě
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvky na rekreac
  • malé občerstvení na pracovišti

Budeme se těšit na Váš životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Simona Slavíková
Zavolat