80 000 - 60 000 Kč

Lean specialist

Hradec Králové
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Hledám "Leanaře" tělem i duší! Pokud Vás baví proplouvat výrobou, hledat příležitosti pro zefektivnění procesů a eliminaci plýtvání časem i materiálem, pojďte to zkusit k nám!
Náplň práce:
  • monitoring výrobních operací a procesů
  • implementace lean projektů, jejich sledování a vyhodnocení
  • spolupráce při digitalizaci a automatizaci fungování závodu
  • mentoring zaměstnanců na téma Lean a jeho principy
  • komunikace s kolegy v ČR i zahraničí

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti Lean a CI
  • znalost principů štíhlé výroby a jejího zlepšování
  • schopnost vidět možnosti a umění implementovat změny
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • AJ (alespoň B1)

NABÍZÍME
  • ohodnocení dle délky praxe a zkušeností
  • zaměstnání ve stabilním odvětví mimo automotive
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijko
  • benefitní systém pro volnočasové aktivity
  • a další akce a odměny...

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbora Sýkorová
Zavolat