19 000 - 21 000 Kč

Skladový/á manipulant/ka ve skladu s léčivy

Tábor
Zkrácený úvazek
Výuční list
24.7.2024 (volné od)
PP na dobu URČITOU - 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Náplň práce:
- zaskladňování zboží od dodavatelů do regálů a vyskladňování zboží dle objednávek zákazníků
- manipulační a pomocné práce ve skladu, zodpovědnost za přidělený úsek skladu
- zástup vedoucí směny v době nepřítomnosti
- provoz na 2 směny : liché týdny ranní 7:30 h - 14:00 h, sudé týdny odpolední 15:30 h - 22:00 h, noční pouze každý 8. týden.

Požadujeme:
- samostatnost (s podporou svého vedoucího), zodpovědnost, pečlivost ve svěřených úkolech

Nabízíme:
- práci na zkrácený úvazek 30 h./týdně, vhodné i pro absolventy
- měsíční mzdu 19.000 Kč – 21.000 Kč dle splněných norem
- mimořádné odměny za zástup vedoucí směny
- prostředí stabilní firmy a stálého kolektivu
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravné 80 Kč/denně ke mzdě navíc
- příspěvek pro dojíždějící na dopravu 500 Kč/měsíčně
- FlexiPass poukázky (až 500 Kč/měsíc)
- zaměstnanecké nákupy zboží za zvýhodněné ceny

Kontakt: e- mailem
Své životopisy, prosím, zasílejte na email: hanzalova.barbora@pharmos.cz

Kontaktní osoba

Barbora Hanzalová