30 000 Kč

KONSTRUKTÉR/KA PRO SVAŘOVNU

Týn nad Vltavou
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
3.10.2024 (volné od)
Náplň práce: Tvorba technické dokumentace pro svařovnu; Technologická příprava výroby - svařovací přípravky; Pravidelná komunikace s výrobou
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru; praxe na obdobné pozici, znalost technologických postupů ve strojírenské výrobě velkou výhodou; velmi dobrá znalost práce na PC - AutoCAD; znalost AJ nebo NJ výhodou; analytické a inovativní myšlení, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Nabízíme: samostatnou a zajímavou práci, seberealizaci a další profesní rozvoj,
zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení, zaměstnání pouze na ranní směnu
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: [email protected], Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu

Kontaktní osoba

Tereza Novotná