25 000 Kč

Pracovník, pracovnice obchodního oddělení

Chrudim
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
5.9.2024 (volné od)
POPIS PRACOVNÍ POZICE:
Zpracování a tvorba objednávek pro dodavatele
Vyřizování emailů a reklamací (v češtině i angličtině)
Související administrativní činnost

POŽADUJEME:

SŠ vzdělání
Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
Samostatnost, spolehlivost, kultivované vystupování, spolehlivost a organizační schopnosti
Zodpovědný a samostatný přístup k práci
Dobrou znalost práce na PC, znalost Microsof Office
ŘP sk. B - aktivní řidič
Trestní bezúhonnost

CO VÁS ČEKÁ :

o práce v příjemném kolektivu
o adekvátní platové ohodnocení
o další odborný a profesní růst
o zázemí stabilní firmy - přes 33 let na trhu
o odborné vzdělávání

NABÍZÍME:

Sídlo v Medlešicích u Chrudimi
Stabilní zázemí ryze české obchodně-technické společnosti s působností po celé ČR

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: info@kavon.cz

Kontaktní osoba

Iva Dojczarová