25 000 - 30 000 Kč

Výkupčí/manipulační dělník (m/ž)

Rakovník
Plný úvazek
Výuční list
1.11.2024 (volné od)
Náplň práce: příjem, vážení a třídění vykoupených materiálů, manipulace s materiálem pomocí nakladače i ruční, uložení materiálu ve vyhrazených prostorách, spolupráce s ostatními pracovníky provozovny, preventivní údržba strojů a zařízení, udržování pořádku venkovních prostor provozovny.
Požadujeme: komunikativnost a slušnost, pečlivost a zodpovědnost, smysl pro pořádek, ochotu pracovat manuálně, ochotu nepravidelně přijít do práce i v sobotu dopoledne.
Nabízíme: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 140,-Kč za odpracovanou směnu, zvýhodněné volání, odměny za narozeniny a pracovní výročí, dny dovolené navíc v závislosti na počtu odpracovaných let u společnosti.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel.: 778497049 nebo e-mailem [email protected]

Kontaktní osoba

Jana Novotná