Skladník VZV

Kadaň
Plný úvazek
Neurčeno
Do výrobní společnosti v Kadani hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladníka.

POPIS POZICE
  • Příjem a kontrola materiálu
  • Zaskladnění a vyskladnění materiálu
  • Kontrola kompletace zakázky a nakládka zakázky
  • Vyplňování průvodní dokumentace ke zboží a materiálu
  • Provádění kontroly připravených zakázek
  • Provádění pravidelné inventurní kontroly materiálu
  • Navrhování optimalizace práce na svém pracovišti s cílem jeho neustálého zlepšování

PROFIL KANDIDÁTA
  • Ukončené SŠ - výuční list/maturita
  • Praxe na podobné pozici min 1 rok
  • Zodpovědnost, manuální zručnost
  • Organizační dovednosti, stanovení priorit
  • Zkušenosti s obsluhou VZV

NABÍZÍME
  • 25 dní řádné dovolené za kalendářní rok
  • Stravenkový paušál v hodnotě 80 Kč/odpracovanou směnu
  • Příspěvek na dopravu dle místa Vašeho bydliště
  • Čtvrtletní bonusy (13.plat)
  • Permanentky do bazénů a Zoo v Chomutově
  • Nabití benefit bodů pokud se budete podílet na zlepšovacích návrzích napříč firmou
  • Penzijní připojištění (po zkušební době)
  • Vodafone program pro Vás a Vaše blízké (po zkušební době)

V případě zájmu o pozici zašlete svůj aktuální životopis na [email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Miroslav Koželuh