50 000 - 45 000 Kč

Finanční účetní

Stříbro
Plný úvazek
Neurčeno
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost (non automotive), nyní hledáme šikovnou Finanční účetní.
Pokud hledáte novou pracovní příležitost v přátelském kolektivu, neváhejte nám zaslat váš životopis.

POPIS POZICE
  • vedení malého týmu v účetním oddělení
  • zpracování měsíčních a ročních uzávěrek
  • příprava podkladů pro audity
  • komunikace s finančními úřady
  • reporting vedení společnosti

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • znalost podvojného účetnictví
  • angličtina min. na úrovni B2

NABÍZÍME
  • nástupní mzda 45 000 Kč-50 000 Kč
  • měsíční bonusy až 20 %
  • příspěvek na dopravu
  • obědy zdarma
  • 3 dny Sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • další vzdělání a rozvoj
  • věrnostní odměny
  • firemní akce
  • příspěvek za doporučení nového zaměstnance
  • práci ve stabilní nadnároční společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Procházková
Zavolat