Technolog údržby strojů

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Do společnosti zabývající se výrobou plastových potrubních systémů v Praze - Horních Počernicích aktuálně hledáme nové kolegy na pozici technolog údržby strojů.
Máte technické vzdělání a praxi na pozici technologa? Potom hledáme právě vás.

POPIS POZICE
  • evidence práce údržby a zpracování příslušné dokumentace
  • tvorba plánu preventivních prohlídek a oprav výrobních strojů a zařízení
  • zajišťuje materiálně technické zabezpečení pro opravy, plánované odstávky a běžnou činnost údržby
  • vedení týmu údržby
  • komunikace s dodavateli náhradních dílů

PROFIL KANDIDÁTA
  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • zkušenost na srovnatelné pozici
  • znalost práce na počítači
  • samostatnost, zodpovědnost, rozhodnost
  • práce v jednosměnném provozu (pracovní doba 6:00 – 14:30)

NABÍZÍME
  • 25 dní dovolené + 3 dny volna za rok navíc
  • karta Benefity 300 Kč měsíčně
  • pravidelný roční bonus
  • jídelna s dotovaným stravováním
  • možnost využít zdarma svozový autobus – Ovčáry (okr. Mělník), Libiš, Neratovice, Čakovičky, Jiřice, Kostelec n. L., Mratín, Sluhy, Veleň
  • sleva na firemní výrobky
  • každoroční navýšení mzdy
  • výhodné zaměstnanecké tarify na mobilní telefony
  • smlouva na dobu neurčitou

V případě zájmu prosíme o zaslání aktuálního životopisu pomocí odpovědního tlačítka.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Veronika Enochová
Zavolat