HR & Office specialista | Ostrava

Ostrava
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme komunikativního a organizačně schopného člověka, který se postará o HR agendu a zároveň o chod kanceláře se všemi důležitými administrativními úkony společnosti. Těšit se můžete na malý kolektiv firmy a rozmanitou pracovní náplň.

POPIS POZICE
  • nábory zaměstnanců, organizace pohovorů, příprava podkladů pro mzdy, onboarding zaměstnanců
  • organizace vánočních večírků nebo teambuildingů
  • aktualizace směrnic, udržování a propagace firemních benefitů
  • marketingové aktivity společnosti (eventy, veletrhy práce, sociální sítě, firemní časopis atd.)
  • zařizování služebních cest
  • pravá ruka vedení společnosti
  • podpora u projektů: vyřizování objednávek, faktur, příprava prezentací pro zákazníky

PROFIL KANDIDÁTA
  • 1-2 roky zkušeností na obdobné pozici
  • pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • pečlivost
  • proaktivita
  • týmový duch

NABÍZÍME
  • 5 týdnů dovolené
  • možný občasný home office
  • stravenky
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • multisport karta
  • přátelský kolektiv a podporu ze strany kolegů i vedoucích pracovníků

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Kuchařová
Zavolat