25 500 Kč

Vedoucí dětské skupiny

Karviná
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
21.8.2024 (volné od)
Do naší Sluníčkové dětské skupiny v Karviné-Novém Městě hledáme vedoucí.

NÁPLŇ PRÁCE:
- koordinace a zajištění chodu dětské skupiny Paleček a Malíček
- zajištění povinné administrativy
- zodpovědnost za tvorbu programů v souladu s RVP
- vedení, rozvoj a hodnocení týmu dětské skupiny Paleček a Malíček
- pravidelné vedení programu pro děti
- zapojení do PR aktivit dětské skupiny
- úzká spolupráce s vedením organizace
- revize standardů kvality

POŽADUJEME:
- min. středoškolské pedagogické vzdělání s maturitou, VOŠ/VŠ výhodou
- praxi v mateřské škole či dětské skupině min. 5 let
- praxe na vedoucí pozici výhodou
- pozitivní vztah k dětem
- znalost a sympatii k Montessori filosofii

NABÍZÍME:
- kreativní a smysluplnou práci na plný úvazek
- 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days
- 9. platová třída (od 25 500 Kč bez praxe, dále dle praxe)
- osobní ohodnocení až 10 % po zapracování
- 10 % příplatek za vedení
- vzdělávání, mentoring

Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte prosím na e-mail prace@poratec.cz, do předmětu prosím uveďte "VŘ - vedoucí DS". Zaslané životopisy budou využity pouze pro účely tohoto výběrového řízení a budou po uplynutí 3 měsíců od ukončení výběrového řízení skartovány.

Kontaktní osoba

Mgr. Petra Hamplová