50 000 - 40 000 Kč

Technik měření - 1 směna

Hradec Králové
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Máte zkušenosti v oblasti kontroly kvality? Pracovali jste již někdy s 3D měřícími přístroji? Hledáte novou práci, kde budete moci využívat nejmodernější technologie včetně AI?
Do nově vznikajícího závodu hledám nového kolegu Technika měření/metrologa!
Náplň práce:
  • práce s nejmodernějšími měřícími přístroji
  • stanovení měřících postupů a zaškolení obsluhy
  • tvorba kontrolních plánů a další dokumentace
  • péče o měřící zařízení (údržba, kalibrace)
  • zaškolení v Německu!!!

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ technického zaměření
  • alespoň krátká praxe s měřícími přístroji
  • komunikativní AJ (k zaškolení od německých kolegů)
  • ochota učit se nové věci
  • schopnost pracovat s drahými a moderními přístroji
  • pečlivost a zodpovědnost
  • práce na PC

NABÍZÍME
  • stabilní práci v jednosměnném režimu
  • možnost pracovat s moderními technologiemi vč. AI
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijko
  • dotovanou Multisport kartu
  • odměny při výročích
  • a další odměny...

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Barbora Sýkorová
Zavolat