50 000 - 35 000 Kč

Konstruktér | až 50 tis + bonusy

Vrbno pod Pradědem
Plný úvazek
Neurčeno
Umíte konstruovat v některém CAD programu a poohlížíte se po nové pozici na Jesenicku? Ať už jste zkušený mazák z výroby, nebo jste právě vyšel/la školu, v našem konstrukčním týmu se rozhodně neztratíte. Vaše zkušenosti adekvátně zaplatíme, přidáme prémie a další bonusy. Pojďte k nám.

POPIS POZICE
  • Konstruujete v konstrukčním software
  • Tvoříte technickou dokumentaci zakázky
  • Spolupracujete s vývojem

PROFIL KANDIDÁTA
  • Umíte konstruovat v některém CAD software
  • SŠ/VŠ strojírenského směru
  • Praxe je bonus (ale šanci u nás dostane i absolvent)

NABÍZÍME
  • Mzdu až 50 tisíc (dle zkušeností)
  • Prémie ke mzdě
  • Flexibilitu pracovní doby
  • Závodní jídelnu
  • Příspěvky na stravu
  • Podporu růstu v rámci firmy i profesně
  • Práci ve stabilní silné společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Žůrková
Zavolat