Hodinář/Zlatník - možnost i zkráceného úvazku

Hradec Králové
Plný úvazek
Neurčeno
Hledám nového kolegu, který má vztah k hodinkám a rád by pracoval na zkrácený či plný úvazek jako hodinář nebo zlatník. Pozice je vhodná, jak pro uchazeče, kteří jsou již v důchodu nebo na mateřské dovolené.

POPIS POZICE
  • poskytování kvalitních servisních služeb: výměny baterií, výměny řemínků, úpravy tahů, ultrazvukové čištění,
  • komunikace se zákazníky,
  • částečný prodej našich značek,
  • spolupráce s ostatními pobočkami,
  • neustálé zdokonalování znalostí o produktech a osobnostní rozvoj
  • možnost zkráceného úvazku

PROFIL KANDIDÁTA
  • nadšení pro svět kvalitních hodinek
  • zkušenosti na obdobné pozici hodináře či zlatníka - výhodou
  • schopnost příjemně komunikovat

NABÍZÍME
  • stabilní zaměstnání u prestižního zaměstnavatele
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • odborné kurzy a školení
  • a další benefity…
Nástup možný ihned.
Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Břetenářová
Zavolat