28 340 - 41 780 Kč

NUTRIČNÍ TERAPEUT/TERAPEUTKA

Metylovice
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
30.9.2024 (volné od)
C04 z:30/9/2024
Náplň práce:
- plánování a normování stravy, vytváření individuálních jídelníčků
- edukace dětí nebo rodičů zaměřená na zásady správného stravování
- zpracování a vyhodnocení nutričního screeningu
- plánování a realizace nutriční péče na oddělení včetně hodnocení tělesného složení přístrojem InBody
- nutriční poradenství
- spolupráce při přípravě a výdeji dietní stravy dětem
- vytváření doporučení a norem pro přípravu a výdej stravy.
Požadujeme:
- vzdělání nutriční terapeut s ukončeným vzděláním podle zákona 96/2004 sb. Zákon o nelékařských zdravotnických povoláních a to dle § 15 Nutriční terapeut, s výhodou Mgr. specializace Výživa dětí a dospělých (není podmínkou)
- pracovní nasazení a motivace
- moderní myšlení se zaváděním novinek ve stravování
- výhodou praxe v oboru (není podmínkou).
Nabízíme:
- motivační platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, zdravotní volno
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvky FKSP.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba

Ing. Markéta Hrabalová Ermisová