Provozní elektrikář | Příspěvek na dopravu!

Hrušky, okres Břeclav
Plný úvazek
Neurčeno
Právě hledáme nového kolegu na pozici Provozního elektrikáře do firmy zabývající se vývojem a výrobou špičkových produktů pro automotive průmysl! Chcete získat práci v moderním a inovativním prostředí? Máte zájem o stabilní zaměstnání na dobu neurčitou s atraktivním platovým ohodnocením? Pak čtěte dále!

POPIS POZICE
  • Provádění údržby a oprav elektrických zařízení ve výrobě
  • Hledání a opravy závad na strojích a elektrozařízeních
  • Nastavování a kontrola zařízení podle technických pokynů
  • Spolupráce při instalaci nových strojů a vylepšování provozu

PROFIL KANDIDÁTA
  • Platná elektro vyhláška 50§6
  • Vhodné je mít zkušenosti s údržbou strojů ve výrobě (i krátkodobé)
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

NABÍZÍME
  • Atraktivní mzdu dle vašich zkušeností
  • Pravidelné bonusy a prémie již od nástupu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolenou navíc
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • A další benefity!

Máte-li zájem o tuto pozici, neváhejte se přihlásit prostřednictvím tlačítka níže nebo zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: [email protected]. Těším se na Vaši odpověď!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Nagyová
Zavolat