Naučíme Tě obchodovat - Junior Trader v energetice

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Máš skvělou příležitost vstoupit do světa tradingu. V zásadě za to, že se budeš učit a poslouchat svého mentora Tě budeme platit. Nemusíš si platit předražený kurzy nebo trávit hodiny na Youtube, k dispozici Ti prostě bude náš seniórní trader s desítkou let praxe, skvělá, ale né úplně tak práce pro každého.

POPIS POZICE
  • Naučíš se pohybovat na energetické burzy
  • Hledat vhodné chvíle pro nákup a prodej na trzích
  • Reportovat výsledky a provedné transakce

PROFIL KANDIDÁTA
  • Rád přemýšlíš v číslech a máš ekonomické zaměření
  • Angličtinu
  • I když je slovo "spolehlivost" cliché, tak prostě umíš dodržet slovo
  • Umíš se systematicky vzdělávat

NABÍZÍME
  • I bez zkušeností budeš dobře zaplacený
  • Na stravenky
  • Na multisport kartu
  • Po zaučení můžeš využít home office
  • Týden dovolené navíc a sickday

Jestli Tě pozice zaujala, pošli mi životopis na [email protected] nebo zavolej na 771 287 423 ! Těším se na společné setkání.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tomáš Špilák
Zavolat