Obchodní manažer (zdravotnický materiál)

Ostrava
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
Pro obchodní společnost, distributora spotřebního materiálu pro zdravotnická zařízení, laboratoře i veterinární medicínu, hledáme zkušeného obchodníka či obchodnici, který bude mít na starost převážně akvizice a rozvíjení vztahů se současnými klienty.

ID: a0tbI0000079GPhQAM

Popis pozice
  • aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků v regionu ČR a částečně Slovenska
  • udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími klienty (nabídka rozšířeného portfolia produktů - zdravotnický materiál)
  • poskytování odborných konzultací a prezentace sortimentu
  • účast na různých akcích (výstavy, konference, prezentace u výrobců)

Váš profil
  • nutná praxe a obchodní zkušenosti na pozici KAM nebo obchodní manažer (ideálně v oblasti zdravotnictví)
  • znalost anglického jazyka komunikativně (úroveň B1)
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti, flexibilita
  • drive, schopnost zaujmout, dotahovač
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), ochota cestovat po ČR a Slovensku

Naše nabídka
  • nástup možný ihned
  • hlavní pracovní poměr
  • služební vůz, mobilní telefon, notebook
  • fixní hrubá mzda 45.000 až 55.000 Kč + provize dle dosažených výsledků
  • 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, kafeterie a další výhody
  • odborné zaškolení a podpora týmu nejen ve zkušební době, vzdělávání
  • možnost kariérního růstu a prosazení svých myšlenek rozvoje firmy
  • kanceláře Ostrava

Pokud Vás tato pozice zaujala, děkujeme za zaslání životopisu s kontakty. Rádi se s Vámi spojíme.

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Markéta Burešová
Aksamitova 1 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]

Zavolat