35 000 - 40 000 Kč

DĚLNÍK VE VÝROBĚ

Hrušovany u Brna
Plný úvazek
Výuční list
7.10.2024 (volné od)
První kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Společnost ALUMISTR SE vyrábí hliníkové systémy pro stavebnictví - zábradlí, balkonové systémy včetně zasklení, různé typy altánů, přístřešků, zimních zahrad apod., hledá do svého týmu dělníka ve výrobě.

Náplň práce:
• Sestavování a silikonování křídel pro rámové a bezrámové zasklívací systémy pro stavebnictví
• Výroba zábradlí a zasklívacích systémů

Požadavky:
• Znalost silikonování
• Odpovídající fyzická zdatnost pro manipulaci se skly a hliníkovými profily
• Průkaz řidiče VZV výhodou
• Spolehlivost
• Preciznost
• Ochotu a schopnost pracovat v týmu
• Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
• Zázemí stabilní evropské firmy
• Příspěvek na důchodové nebo životní pojištění (po odpracování 1 roku)
• Příspěvek na stravování
• Zaměstnanecké půjčky

Kontaktní osoba

Mgr. Zdeněk Vítek