Technický vedoucí | Elektro | Automotive

Blučina
Plný úvazek
Neurčeno
Pro dynamicky se rozrůstající společnost, která působí v automotive průmyslu, hledám technického vedoucího, který bude zodpovědný za zajištění provozu veškerých technologií ve výrobním závodě.
Pokud dispolnujete platnou vyhláškou dle nařízení vlády č.190/2022 Sb., jste rozhodný, a přesto umíte pracovat v týmu, neváhejte zaslat váš životopis. Čeká vás nejen práce v moderním výrobním prostředí, ale také nadstandardní mzdové ohodnocení a zajímavý systém bonusů.

POPIS POZICE
Na této pozici budete zodpovědný za veškeré činnosti, které souvisejí se zajištěním provozu technologií - od vytápění, přes klimatizace až po MaR systém.
Budete aktualizovat dokumentaci k elektrickým zařízením a technologiím, tvořit plány údržby, plánovat revizní kontroly zařízení a spolupracovat se servisními externími společnostmi.
Budete vést tým techniků a plánovat jim pracovní úkoly tak, aby byla zajištěna funkčnost a bezpečnost provozu elektrických zařízení.
Čeká vás také tvorba provozních řádů technologií a instrukcí pro zaměstnance.

PROFIL KANDIDÁTA
Očekáváme kandidáta se vzděláním v elektro oboru a platnou vyhláškou dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
Hledáme kandidáta, který má zkušenost s vedením menšího týmu lidí (napříkad servisních techniků atd).
Měl byste mít znalosti technologií - budete mít zodpovědnost za elektrické rozvody, zařízení, HVAC systém aj.
Oceníme komunikativní anglický jazyk - nehledáme rodilého mluvčího, ale měl byste se zvládnout domluvit.

NABÍZÍME
Můžete se těšit na nadstandardní mzdové ohodnocení a zajímavý systém benefitů mezi které patří:
Bonusy a prémie.
Týden dovolené navíc a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí.
Můžete se těšit na závodní kantýnu s nabídkou snídaní či obědů a nápoje zdarma.
Zaměstnavatel dále nabízí stravenky, zajistí vám Multisport kartu (za 480Kč/měsíc), penzijní připojištění či zvýhodněný mobilní tarif.
Čekají vás firemní společenské akce a také odborná školení na pracovišti, které zvýší vaši profesní kvalifikaci.

V případě zájmu neváhejte zaslat váš životopis na email jana.zemankova@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jana Zemánková
Zavolat