Specialista 3D měření | CMM

Brno
Plný úvazek
Neurčeno
Pro mezinárodní společnost hledám specialistu, který bude měřit na 3D souřadnicovém stroji (CMM). V případě, že vám měření v tisícinách milimetru není cizí, neváhejte zaslat váš životopis. Čeká vás nejen mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností, ale také možnost pracovat v moderním high-tech prostředí.

POPIS POZICE
  • Budete měřit díly na 3D CMM a tvořit programy pro měření
  • Budete zodpovědný za vstupní kontrolu materiálu do výroby
  • Čeká vás také měření klasickými konvenčními měřidly (vstupní, mezioperační a výstupní kontrola)
  • Budete vyhodnocovat data a v případě neshody budete řešit nápravná opatření
  • Čeká vás komunikace s výrobou a logistikou (zajišťování materiálních zásob)

PROFIL KANDIDÁTA
  • Hledáme kandidáta, který má vzdělání v technickém oboru - nejlépe ve strojírenství
  • Očekáváme zkušenost na podobné pozici na oddělení kvality (zkušenost s konvenčními měřidly, měřením v tisícinách milimetru aj.)
  • Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Hledáme samostatného a pečlivého kandidáta
  • Oceníme komunikativní úroveň anglického jazyka

NABÍZÍME
Můžete se těšit na mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a zajímavý systém benefitů:
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • Možnost Home Office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odborné, jazykové a profesní školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Dotovaná Multisport karta
  • Zvýhodněný mobilní tarif

V případě zájmu neváhejte zaslat váš životopis na email [email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jana Zemánková
Zavolat