28 000 - 35 000 Kč

Údržbář/ka strojů a zařízení

Polička
Plný úvazek
Výuční list
1.9.2024 (volné od)
NÁPLŇ PRÁCE: vedení skladu potřebných látek a materiálu, výběr a zavedení optimálních produktů, doplňování olejů emulzí do strojů a nádrží, jejich monitoring, kontrola a evidence, kontroly a výměny filtrů a filtračních materiálů, zajištění recyklace a likvidace použitých materiálů, rozmanitá práce v rámci jednoho výrobního areálu, zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se společnosti, možnost profesního rozvoje
POŽADUJEME: výuční list, nejlépe strojního zaměření, pečlivost a samostatnost, výpis z rejstříku trestů
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day, zvýhodněný tarif pro mobilní telefony i pro rodinné příslušníky, stravenkový paušál, možnost závodního stravování, příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění
KONTAKT: emailem, telefonicky

Kontaktní osoba

Jana Machová