40 000 - 35 000 Kč

Elektromechanik_Mělník_až 45.000 Kč/měsíc_absolventi

Mělník
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme šikovné Elektromechaniky do strojírenské společnosti na Měníku.
Práce vhodná i pro čerstvé absolventy.
Nástup ihned.

POPIS POZICE
Hledáme kvalifikované pracovníky, kteří budou provádět elektroinstalaci na strojích a zařízeních.
Náplň práce:
- čtení a používání technických výkresů
- elektroinstalace podskupin, skupin, zařízení podle technické dokumentace
- uvedení do provozu elektrických komponentů a zařízení
- provádění funkčních zkoušek elektrických komponentů, diagnostika a odstraňování chyb
- dodržování BOZP

PROFIL KANDIDÁTA
- SŠ/SOU v oboru elektro
- 1-2 roky praxe na pozici výhodou
- práce pouze na ranní směny (7:00-15:30 hod)
- spolehlivost, samostatnost

NABÍZÍME
- mzda dle zkušeností kandidáta, od 30.000Kč/měsíc
- měsíční výkonností bonus
- dotované stravování, cena obědu 36 Kč
- dlouhodobé stabilní zaměstnání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Pavla Schedelbauerová
Zavolat