18 900 - 22 000 Kč

Ostraha objektu - vrátný/á

Sázava, okres Benešov
Plný úvazek
Základní
4.7.2024 (volné od)
Náplň práce:
jedná se o zajímavou práci v příjemném kolektivu, týkající se ostrahy objektu formou, pochůzkové činnosti a práci na vrátnici
jednoduchá administrativa spojená s evidencí oprávněnosti vstupu osob a vjezdu vozidel
Pracovní doba ve 12 ti hodinových pracovních směnách od 7,00 do 19,00 a od 19,00 do 7 hodin na směně ve dvojicích
Požadujeme:
trestní bezúhonnost, spolehlivost a dochvilnost
Nabízíme:
práci na plný, nebo zkrácený úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
jistotu mzdy vždy každý měsíc
dlouhodobé zaměstnání
získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
pochopení a příjemné jednání
Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod
V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.
Nenavštěvujte místo výkonu práce.

Kontaktní osoba

František Klaudys