30 000 - 50 000 Kč

PRODAVAČ, SERVISNÍ TECHNIK / PRODAVAČKA, SERVISNÍ TECHNIČKA

Náchod
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
4.9.2024 (volné od)
Hledáme šikovného pracovníka /pracovnici se zájmem o výpočetní techniku a elektroniku.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup dle dohody, možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventa/absolventku.

Náplň práce: obsluha zákazníků prodejny, technické poradenství a případné servisní práce.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B; výhodou - elektrotechnické vzdělání, znalost angličtiny na úrovni čtení dokumentace, znalosti v oblasti IT, Windows, WiFi, sítí, znalost HW.

Nabízíme zajímavou práci v dobrém kolektivu ve firmě založené v roce 1990, odborný růst a prostor pro seberealizaci, příspěvek na stravování.

Pokud máte zájem, zašlete nám laskavě životopis, přehled Vašich schopností a dovedností na e-mail: mirek.preclik@techprog.cz nebo si sjednejte schůzku na telefonu 491 424 457.

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Preclík