55 000 - 40 000 Kč

Specialista logistiky- zaměření na obalový materiál | s řadou pěkných benefitů

Nymburk
Plný úvazek
Neurčeno
Právě hledáme zkušeného obalové specialistu či specialistu logistiky z výrobní společnosti, který doplní menší tým přátelských kolegů a bude se moci aktivně podílet na rozvoji stávajících procesů a nových projektů v oblasti obalů.
Pokud se orientuje v logistických procesech, již máte povědomí a znalosti v oblasti balení, které chcete dále rozvíjet, neváhejte mi zaslat životopis!

POPIS POZICE
  • vedení evidence a provádění inventur obalových kont
  • práce v týmu 6 kolegů, aktivní spolupráce s plánováním výroby
  • vytváření norem balení a zadávání do systému SAP
  • průběžné sledování stavu jednotlivých výrobků napříč výrobou
  • spolupráce při tvorbě logistických postupů v oblasti balení - provádění nápočtů a kalkulací obalových kont
  • spolupráce při opravách a optimalizacích obalů - vedení evidence oprav
  • navrhování jednotlivých druhů balení, vytváření, aktualizace balících předpisů
  • aktivní spolupráce s kolegy z oddělení logistiky a plánování výroby

PROFIL KANDIDÁTA
  • ideálně zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • znalost logistických procesů a toků
  • dobrá znalost MS OFFICE, znalost SAP - výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost

NABÍZÍME
  • týden dovolené navíc
  • 13. a 14. plat
  • osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • roční bonusy
  • dotovaná strava v místní kantýně
  • štědrý bonusový systém do Cafeterie
  • firemní a sportovní akce
  • motivační finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lucie Luštinová
Zavolat