VEDOUCÍ PROVOZOVNY

Vrbno pod Pradědem
Plný úvazek
Neurčeno
HLEDÁME POSILU DO STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI
PRAXE VE VEDOUCÍ POZICI NUTNÁ

POPIS POZICE
- zodpovědnost za chod provozu strojírenské firmy
- vedení pracovního týmu (cca 10 zaměstnanců)
- řízení vnitropodnikové přepravy materiálu
- zajišťování požadovaného technického stavu vozového parku, technických zařízení a budov
- zajišťování nákupu veškerých potřebných zdrojů a režijních materiálů
- zodpovědnost za vedení evidence a stav skladových zásob
- zodpovědnost za dodržování BOZP a PO a veškerých souvisejících legislativních požadavků

PROFIL KANDIDÁTA
- minimálně SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
- předchozí zkušenosti z oblasti logistiky nebo obchodu výhodou
- výborné manažerské a organizační schopnosti
- praxe ve vedoucí pozici podmínkou
- podnikatelského ducha
- samostatnost, flexibilitu a pracovní nasazení odpovídající důležitosti této pozice
- výhodou zkušenost s obsluhou VZV
- výhodou zkušenost s řízením projektů, výstavby atp.

NABÍZÍME
- základní hrubou mzdu až 50 000,- + prémie za skvěle odvedenou práci
- samostatnou řídící pozici v úspěšné mezinárodní společnosti
- možnost realizovat své nápady a návrhy
- nadstandardní platové ohodnocení
- příjemnou pracovní atmosféru
- služební auto

V případě zájmu zasílejte životopisy na [email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Eva Radoňová
Zavolat