Brusič kovů

Chomutov
Plný úvazek
Neurčeno
Do výrobní společnosti v Chomutově hledáme kandidáta na pozici Brusiče kovů.

POPIS POZICE
  • Manuální zručnost: Využití manuálních dovedností v práci s materiály.
  • Obsluha a seřizování ohraňovací lisu

PROFIL KANDIDÁTA
- zkušenosti s prací na vrtačce, závitořezu, pile, s malými bruskami výhodou
- manuální zručnost
- manuální práce
- praxe v kovovýrobě výhodou nebo praxe/vyučení v oboru zámečník
- znalosti výkresové dokumentace podmínkou

NABÍZÍME
  • hlavní pracovní poměr, 1 směna (6:00-14:30)
  • osobní ohodnocení k základní mzdě
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 170,- Kč – plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • přátelské pracovní prostředí

V případě zájmu o pozici zašlete svůj aktuální životopis na [email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Miroslav Koželuh